Unikalne dodatki do łóżka HotStone

Uwaga – HIT! Unikalny dodatek: Buty masujące


HotStone to jedyne na rynku łóżko masujące wyposażone dodatkowo w buty do masażu limfatycznego nóg, które wpływają na likwidację obrzęków, żylaków i innych zmian w obrębie kończyn dolnych.

 

buty

 

Ten niebywały dodatek dostępny jest jedynie z łóżkiem HotStone! Buty do masażu limfatycznego wspomagają walkę z żylakami, redukują opuchnięcia łydek i kostek, likwidują zmęczenie nóg.

Odpowiedzmy sobie szczerze – czy dajemy wytchnąć naszym nogom po wielogodzinnej pracy? Siedzenie przed komputerem nie tylko wpływa niekorzystnie na nasz wzrok, ale również pozycja nóg i ograniczenie właściwego przepływu krwi powoduje, że po pracy za biurkiem jesteśmy równie zmęczeni, co biegający od sklepu do sklepu przedstawiciel handlowy. Nie każdy przecież może sobie pozwolić na zarzucenie nóg na biurko… a to poza mylnym poczuciem władzy, wpływa korzystnie na krążenie.

Dlatego jeśli nasze nogi przyodziejemy w buty do masażu limfatycznego, możemy być pewni, że po zabiegu będziemy w stanie pokonać bajkowe siedem mil.

Buty nie mają rozmiarów! Zarówno Kopciuszek – skoro jesteśmy przy bajkach – jak i jej siostry na pewno zmieściłyby się w masujące buty. Są one bowiem znacznie większe niż największa noga i napompowują się do oczekiwanego ciśnienia – ustalone ono zostaje na pilocie. Zatem wielkość nogi nie ma w nich znaczenia.


Unikalny dodatek: zewnętrzna mata rozgrzewająca

 

mata

 

HotStone to jedyne na rynku łóżko masujące wyposażone dodatkowo w zewnętrzną matę rozgrzewającą. Dzięki niej możesz rozgrzewać te miejsca na ciele, które wymagają intensywniejszej terapii ciepłem. Przeznaczona jest dla dolnych partii ciała i nóg.

Dzięki zewnętrznej macie rozgrzewającej dolne części ciała są poddane głębokiemu promieniowaniu podczerwieni. Tu również zostały zastosowane płyty epoksydowo-węglowe, które wzmacniają siłę nagrzewania.

 
Unikalna zaleta: Obniżona rama łóżka

Obniżona rama łóżka została zastosowana wyłącznie w łóżkach HotStone. Pozostałe produkty mają wysoko ramę, która utrudnia położenie się na łóżku osobom nawet  całkowicie zdrowym, nie mówiąc już o trudnościach dla osób mniej sprawnych.


Unikalny dodatek: Pas wyszczuplający

 

pas

 

HotStone to jedyne na rynku łóżko masujące wyposażone dodatkowo w pas wyszczuplający. Zalet tego urządzenia nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Z zestawem HotStone, oprócz leczenia i profilaktyki dolegliwości kręgosłupa, możesz zadbać również o doskonałą sylwetkę.

Pas wyszczuplający to niesamowity dodatek do łóżka masującego. Ma działanie nie tylko wyszczuplające, ale ponadto świetnie relaksuje i oczyszcza organizm z toksyn. W jaki sposób? Elektryczne impulsy o niskiej częstotliwości pobudzają perystaltykę jelit, przyczyniając się do oczyszczenia organizmu. Stymulowane mięśnie są wzmocnione, a tkanka tłuszczowa zredukowana. Stosując pas wyszczuplający w przyjemny sposób pozbędziemy się nieprzyjemnego wyglądu naszych ud, brzucha i pośladków, które owładnięte zostały przez pomarańczowy koszmar senny każdej kobiety – cellulit. Jego redukcja jest możliwa dzięki rozbijaniu tkanki tłuszczowej zgromadzonej pod skórą.

Kompleksowe działanie zabiegów na łóżku masującym z zastosowaniem genialnych dodatków, jakim jest np. pas wyszczuplający, pomaga usunąć rozbijaną tkankę tłuszczową. W jaki sposób? Kilkakrotnie już wspominaliśmy, że masaż ma zdecydowany wpływ na zwiększenie procesów metabolizmu… KOMPLEKSOWE działanie… Ponadto pas wyszczuplający dzięki wbudowanemu mikroprocesorowi jednocześnie steruje masażem wibracyjnym i magnetycznym.

Kształtowanie wymarzonej sylwetki staje się proste. System wibracyjny napina nasze mięśnie kilkadziesiąt razy na sekundę. Nie wykonamy tego podczas ćwiczeń nawet w najlepiej wyposażonej siłowni! Pozbywamy się tkanki tłuszczowej, kształtujemy mięśnie, a wbudowane w pas 5 głowic wibro-masujących oraz magnetyzery poprawiają krążenie krwi w masowanych częściach ciała.

A pas możemy stosować na dowolne partie. Brzuch, pośladki, uda, łydki czy ramiona – konstrukcja pasa pozwala na wykorzystanie go wszędzie tam, gdzie chcemy poprawić wygląd ciała i skóry.

Musimy jednak pamiętać o trzech przypadkach, w których stosowanie pasa wyszczuplającego jest wykluczone. Przez to, że system powoduje wibracje i napięcia mięśni, nie powinny go używać:

•    kobiety w ciąży
•    osoby chore na serce, chorobę wieńcową
•    osoby z rozrusznikiem serca

Nie powinno się go również stosować w miejscach wrażliwych na ruch i obtarcia, jak np. znamiona.