Opis łóżka HotStone i dodatków

Żarowo-termalne łóżko masujące
Czy wiesz, że dzięki zabiegom na łóżku masującym HotStone możesz pozbyć się wielu dolegliwości i zapobiec ich nawrotom?

Zobacz, jakie korzyści dla Twojego zdrowia daje terapeutyczny masaż:

•    likwiduje bóle kręgosłupa i ustawia prawidłowo kręgi
•    rozluźnia mięśnie i ścięgna, zapobiegając sztywnieniu kręgosłupa
•    dotlenia i poprawia krążenie krwi
•    wspomaga hamowanie wzrostu komórek rakowych
•    regeneruje wątrobę i wspomaga hamowanie marskości wątroby
•    stymuluje walkę ze stanami zapalnymi i infekcjami w organizmie
•    wspomaga walkę z migreną, nerwicą i alergią
•    udrażnia kanały energetyczne

To wszystko jest efektem zabiegów na łóżku HotStone. Wysokiej klasy urządzenie terapeutyczne bazuje na połączeniu nowoczesnej technologii z wielowiekowym doświadczeniem medycyny wschodu. Przypomnijmy, jak skonstruowane jest łóżko HotStone i poznajmy oferowane do niego dodatki.

 

budowa

 

Łóżko zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, wytrzymałych i odpornych na zużycie. W materac wbudowane są rolki z ceramiki z kamieniem półszlachetnym  –Turmalinem, które poruszają się wzdłuż linii kręgosłupa, dokładnie go masując różnymi technikami.

Dzięki fizycznym właściwościom kamieni, promieniowanie podczerwieni rozgrzewa kule do temperatury 55 stopni C.
Badania, którym zostało poddane łóżko, wykluczyły nieprawidłowe działania elektrotermiczne, możemy zatem być pewni, że zarówno temperatura 55 stopni, jak i podwyższenie temperatury naszego ciała są bezpieczne dla organizmu.
Świadczy o tym dodatkowo fakt, że z zabiegów mogą korzystać nawet dzieci powyżej 7 roku życia.

Warto wiedzieć, że łóżko masuje nie tylko plecy, ale także kark oraz – co unikatowe – całe nogi: łydki i stopy!
Dzięki wewnętrznemu projektorowi, składającemu się z mocowanych wahliwie wałków, łóżko HotStone automatycznie dostosowuje masaż do naszego wzrostu i wagi, ponadto materac jest dość szeroki nawet dla osób z nadwagą.
Wzrost i waga nie są zatem wyznacznikiem korzystania z łóżka. Istnieją jednak przeciwwskazania wobec zabiegów, ale o nich szczegółowo opowiemy w kolejnych częściach.

Wewnętrzny projektor masujący
Działanie łóżka – wszystkie korzyści dla Twego zdrowia poznasz w kolejnych częściach – umożliwia wbudowany w materac wewnętrzny projektor masujący.
Składa się on z rolek, które są nagrzewane poprzez promienie podczerwieni, przenikające do 6 cm w głąb ciała. Poruszając się powoli wzdłuż kręgosłupa, kule rozciągają go i masują mięśnie wokół niego, rozluźniając całe plecy. Ból zostaje zlikwidowany, a kręgi powracają na swoje miejsce, zmniejszając ucisk na nerwy.

Odblokowane nerwy nie powodują bólu, a zrelaksowane ciało poprawia komfort naszego codziennego życia, z którego eliminujemy stres i złe samopoczucie.
Masaż nie tylko rozluźnia mięśnie, ale również wpływa na poprawę systemu immunologicznego, przez co nasz organizm jest gotowy do walki z każdą dolegliwością. Komfort jest zapewniony poprzez dostosowanie siły nacisku do naszej wagi, a ruchome rolki dopasowują się do wzrostu.

Projektor wewnętrzny porusza się wzdłuż całego kręgosłupa, masując zarówno kręgi lędźwiowe, jak i szyjne. Możliwe jest to dzięki zamocowanym na ruchomych częściach łóżka szynom, po których bezgłośnie sunie projektor. Łańcuch poruszający projektor, redukuje hałas i zapobiega ślizganiu się.

Regulacja temperatury rolek masujących
Możemy dobrać odpowiednią temperaturę rolek. Jest to na tyle istotne, że pozwala na określenie dokładnie takiego rodzaju terapii, jakiej aktualnie potrzebuje nasz organizm.

System regulacji temperatury, w który wyposażone są rolki oraz kule w zewnętrznych i wewnętrznych projektorach, pozwala na emisję temperatury w granicach 20 – 70 stopni C.

Zewnętrzny projektor podczerwieni

 

projektor

 

Łóżko masujące HotStone wyposażone jest w zewnętrzny projektor podczerwieni. Jest on mobilny, zatem umożliwia masowanie wybranych miejsc przedniej części ciała. Wystarczy przyłożyć go do masowanej części i bez konieczności działań osób z zewnątrz, możemy ją poddać masażowi. Zlikwiduje on bóle i dolegliwości zapalne, ale również przyspieszy gojenie się ran i siniaków.

Projektor zbudowany jest z ceramiki z kamienia półszlachetnego, emitującej promienie podczerwieni, które nagrzewają kule masujące. Jak wiemy, dzięki temu masaż jest bardziej efektywny, a mięśnie bardziej rozluźnione.

Projektor zewnętrzny stanowi uzupełnienie podstawowego urządzenia, jakim jest łóżko HotStone. Tylko dzięki połączeniu projektora wewnątrz łóżka z działaniem projektora zewnętrznego, możemy podczas jednego zabiegu poprawić stan wszystkich części ciała. A jeśli dla towarzystwa liczymy na obecność drugiej osoby, dzięki długim przewodom zasilającym możemy „podzielić się” z nią naszym masażem i oddać projektor.

Wewnętrzna mata rozgrzewająca

maty

Łóżko HotStone posiada specjalną termiczną matę ceramiczną, poprawiającą funkcjonowanie całego organizmu. Wykonana jest ona z minerałów krzemu, germanu i skał wulkanicznych. Właściwości tych minerałów powodują, że po nagrzaniu wydzielane są promienie podczerwieni od 7 do 14 mikronów i jony ujemne, których korzyści dla naszego zdrowia opisaliśmy w poprzedniej części.

Aby zwiększyć komfort użytkownika, potrzebujemy mieć możliwość regulacji temperatury, gdyż efekt cieplny jest wspomagany dodatkowo przez wbudowane płyty epoksydowo-węglowe, zamontowane pod szyną przewodnią. Specjalna gałka sterująca pozwala nam na wyłączenie lub ustawienie żądanej temperatury.

Funkcjonalny pilot zdalnego sterowania
Łóżko HotStone wyposażone jest w funkcjonalnego pilota, który umożliwia prostą obsługę urządzenia. Czytelny wyświetlacz i łatwo dostępne klawisze to zalety doceniane przy obsłudze w pozycji leżącej.

Dzięki mobilnemu pilotowi nie potrzebujemy nikogo z zewnątrz do obsługi urządzenia. Za pomocą funkcjonalnego pilota sterowane są wszystkie opcje łóżka i jego dodatków, co zwiększa komfort użytkowania.

Na pilocie znajduje się czytelny wyświetlacz, a klawisze są precyzyjnie opisane, dzięki temu obsługa pilota jest dziecinnie prosta. Możemy sterować programami, ale także manualnymi opcjami sterowania. Wybieramy zatem temperaturę, określamy ruch rolek i rodzaj masażu dolnej części łóżka.

Pilot ma specjalną oprawę, która gwarantuje bezpieczne użycie, jednocześnie umożliwiając łatwy dostęp do klawiszy.

pilot