Cena i wartość łóżka HotStone

Zastanawialiśmy się, ile powinno kosztować na polskim rynku łóżko HotStone.

Ból kręgosłupa może skutecznie utrudnić życie i uniemożliwić pracę. Ile to jest warte? 50 000 złotych? A może 500 000 zł? Może jeszcze więcej?

Chodzenie do lekarzy i na zabiegi nie jest tanie. Przykładowo: przeciętnie jeden pacjent chory na lumbago wydaje na wizyty i zabiegi około 15 000 zł rocznie, o ile poważnie podchodzi do leczenia swojej choroby.

Ile zatem może kosztować łóżko masujące HotStone, zdolne skutecznie zwalczyć Twoje dolegliwości? Czy podane wcześniej 50 000 albo 500 000 złotych? A może wartość rocznych wizyt lekarskich, czyli 15 tysięcy złotych?

Nic podobnego!
Pełen zestaw HotStone wraz z opcjonalnymi akcesoriami możesz mieć za 9570zł brutto!

UWAGA – WIELKA PROMOCJA – ceny z nawet 33% rabatem!


 

Nazwa produktuCena brutto Opis
Łóżko HotStone – wersja podstawowa10 779 zł
(wyprzedane) 
łóżko masujące, projektor zewnętrzny
Łóżko HotStone – wersja średnia11 770 zł
7 770 zł (promocja)
łóżko masujące, projektor zewnętrzny, buty masujące
Łóżko HotStone – wersja pełna12 770 zł
8 770 zł (promocja)
łóżko masujące, projektor zewnętrzny,
buty masujące, pas wyszczuplający, mata zewnętrzna
Ceny promocyjne obowiązują do wyczerpania magazynu. Istnieje możliwość rabatu do 50% na egzemplarze po prezentacjach.

Do ceny łóżka należy doliczyć koszt transportu 180zł (koszt jest wysoki, gdyż łóżko HotStone to trzy pudła o łącznej wadze ok 100kg)

Zamów zestaw HotStone i pozbądź się bólu kręgosłupa!Dlaczego ta transakcja jest bezpieczna?

Producent udziela 24-miesięcznej gwarancji na wszystkie elementy zestawu HotStone. My dodajemy do tego jeszcze unikalną GWARANCJĘ SATYSFAKCJI:
W ciągu 30 dni możesz odesłać zakupiony towar bez podania przyczyny i otrzymać zwrot pieniędzy. W takiej sytuacji wypłacimy Ci równowartość ceny towaru oraz kosztów wysyłki.

Gwarancja 24 miesiące, wypróbuj za darmo przez 30 dni!Dlaczego Ci się to opłaca?

Sprawny kręgosłup i reszta Twojego ciała oznacza dla Ciebie:

• brak przerw w pracy – nieważne, czy prowadzisz własną firmę i chcesz trzymać rękę na pulsie, czy pracujesz na etacie. Zwolnienia lekarskie, badania, leki i to okropne poczucie bezczynności…
• poprawę jakości życia – trudno cieszyć się wolnym czasem, gdy dokucza ból. Spokojne weekendy z rodziną lub długo planowany urlop nie sprawiają wówczas radości. Odpoczywaj, zamiast czuć jeszcze większe zmęczenie i frustrację…
• mniejsze wydatki – na wizyty u specjalistów i leki, na kosztowne kuracje w sanatoriach… Czas to pieniądz, zatem przerwy w pracy zawodowej też kosztują.

Ale to nie wszystko. Przyjmowanie dużych ilości leków przeciwbólowych może i osłabia dolegliwości, ale może także wpływać szkodliwie na cały organizm. Policz, ile tabletek przyjmujesz, aby się wyleczyć. Cała ta chemia przechodzi przez Twój organizm, obciąża wątrobę, układ krwionośny i układ wydalniczy. Szybka i skuteczna terapia poprzez łóżko HotStone to również krótsze leczenie farmakologiczne!