Dlaczego wybrać HotStone?

Biorąc pod uwagę główne zastosowanie łóżek terapeutycznych – masaż kręgosłupa – wszystkie łóżka dostępne na rynku są w zasadzie takie same – mają podobną jakość, warunki gwarancji, nawet programy działania są identyczne. Dlaczego zatem twierdzimy, że HotStone wyróżnia się na rynku?

Posiadając niebywałe zalety, które mają i inne urządzenia, HotStone ma unikalne cechy, jakich nie ma żaden produkt konkurencyjny:
•    buty do masażu limfatycznego – hit wspomagający walkę z żylakami, obrzękami, usuwający zmęczenie nóg i poprawiający krążenie w nich krwi.
•    pas wyszczuplający – dlaczego leżąc i masując się dla zdrowia nie poprawić przy okazji swej linii i nie zadbać o mięśnie brzucha? Z łóżkiem HotStone zrobisz to bez wysiłku.
•    zewnętrzna mata rozgrzewająca – dzięki zewnętrznej macie rozgrzewającej także przednie i dolne części ciała są objęte zabiegiem.  
•    obniżona rama łóżka – cecha, którą opisaliśmy wyżej, została zastosowana wyłącznie w HotStone. Pozostałe produkty mają wysoko ramę, która utrudnia położenie się na łóżku osobom całkowicie zdrowym.

HotStone to zatem jedyne łóżko na rynku, jakie nie tylko masuje plecy, lecz też nogi i przednią część ciała, oraz poprawia linię i mięśnie brzucha!

Jeżeli powyższe zalety nie są dla Ciebie istotne, możesz zdecydować się na dowolne urządzenie tego typu. Czy nie warto jednak wybrać opcję z dodatkami, skoro jest w tej cenie co produkty uboższe? Ceny ustaliliśmy bowiem na poziomie konkurencji, mimo iż dajemy znacznie więcej.

 

10 powodów, dla których warto wybrać HotStone

1.    Likwidacja bólu
HotStone likwiduje bóle kręgosłupa, a także przywraca prawidłowe ułożenie kręgów.
2.    Wspomaganie leczenia paraliżu oraz ponad 70 innych chorób i dolegliwości
HotStone wspomaga leczenie niedowładów, a także ponad 70 chorób wywoływanych przez ucisk na kręgi (m.in. bólów głowy, alergii, chorób serca).
3.    Masaż nóg
HotStone usuwa zmęczenie i poprawia krążenie krwi w nogach.
4.    Redukcja tłuszczu
HotStone likwiduje tłuszcz odkładający się na brzuchu, udach itp.
5.    Efekt neutralizacji
HotStone likwiduje zmęczenie i przyspiesza metabolizm.
6.    Efekt termiczny
HotStone reguluje temperaturę ciała i usuwa napięcie mięśni.
7.    Efekt rozwoju
HotStone sprzyja regeneracji tkanek.
8.    Efekt harmonii
HotStone pomaga organizmowi w prawidłowym przyswajaniu i magazynowaniu substancji odżywczych.
9.    Efekt równowagi elektrolitycznej
HotStone sprzyja utrzymywaniu właściwego poziomu elektrolitów.
10.    Efekt przeniesienia
HotStone usprawnia krążenie krwi i wyrównuje poziom zapasów w organizmie.

Zaufaj sprawdzonym metodom z Dalekiego Wschodu. Odkryj idealne połączenie nowoczesnej technologii i starożytnej medycyny.Jakie są jeszcze zalety łóżka HotStone?

Jakie są walory łóżek HotStone? Ich kompleksowe działania poprawiające stan naszego organizmu przedstawiliśmy w poprzedniej części, a zbawienny wpływ masażu na poszczególne partie ciała opiszemy szczegółowo już wkrótce. W poprzedniej części skupiliśmy się na elementach, które wyróżniają łóżko HotStone spośród wszystkich terapeutycznych łóżek masujących będących na rynku. Ale HotStone ma więcej zalet.

Budowa
Rama łóżka HotStone wykonana jest ze specjalnej mieszanki aluminium i stali nierdzewnej. Zapewnia to wytrzymałość oraz odporność na wodę i preparaty kosmetyczne (niektóre łóżka na rynku mają ramę drewnianą, która łatwo puchnie od wilgoci – a każdy użytkownik przecież się poci podczas masażu).

Materiał
Łóżko HotStone pokryte jest sztuczną skórą, która nie niszczeje pod wpływem wody. Dlatego też ewentualne plamy z kremów lub olejków do masażu, możemy łatwo usunąć ciepłą wodą z mydłem.