Najczęstsze pytania użytkowników

Czytając część opisującą łóżko i jego dodatki mogły nasunąć Ci się pewne wątpliwości. Czytamy je też w mailach, jakie dostajemy od zainteresowanych klientów. Poniżej wyjaśniamy je:

Czy z łóżka HotStone może korzystać osoba otyła, ważąca 140 kg?
Oczywiście. Nie ma przeciwwskazań odnośnie wagi, tylko raczej stanu zdrowia. Porady lekarza przed korzystaniem z łóżka powinny zasięgnąć kobiety w ciąży, osoby cierpiące na hipertermię, osteoporozę, zmiany nowotworowe, choroby skóry i duże nadciśnienie, a także osoby po zawale serca i z ciężkimi urazami psychicznymi. Należy zachować również ostrożność w przypadku osób z rozrusznikiem serca lub nadwrażliwością na ciepło i elektryczność. Szczegółowo opowiemy o przeciwwskazaniach w kolejnych częściach.

Jak wytrzymałe jest łóżko? Ile zabiegów można na nim wykonać?
Łóżka HotStone nie da się wyeksploatować. Wprawdzie nieczęsto pacjentami są osoby o wspomnianej wadze 140 kg, ale gwarancja producenta obowiązuje na dwa lata. Nie ma limitów zabiegów – jeśli w okresie gwarancyjnym nie wystąpią komplikacje, to nie ma też ryzyka, że łóżko „nie wytrzyma” kolejnych zabiegów.

No właśnie, a co z serwisem łóżka?
Łóżko HotStone zbudowane jest bardzo solidnie, znacznie porządniej niż łóżka konkurencyjne. Nawet pracując non-stop w gabinetach masażu jest „nie do zdarcia”. Firma SMARTech, jako importer na Polskę zapewnia jednak oczywiście darmowy serwis gwarancyjny i serwis pogwarancyjny.  

A jeżeli na skutek jakiejś sytuacji zniszczy się materiał, czy można go wymienić?
Tak, materiał obiciowy materacy można bardzo łatwo wymienić, gdyż jest on zapinany na zamek błyskawiczny. Wystarczy go odpiąć, zdjąć obicie i założyć drugie. A w przypadku drobnego uszkodzenia materiału lepiej poprosić o jego naprawę lokalnego tapicera.

Ile prądu zużywa łóżko HotStone?
Funkcja masażu kręgosłupa to 122W, masaż nóg to 101W, pas odchudzający i zewnętrzny projektor po ok 85W, maty grzewcze 373W. Jeśli uruchomimy wszystkie funkcje jednocześnie pobór prądu wynosi 566W, czyli tyle ile suszarki do włosów  lub odkurzacza na najniższym biegu.
 
A czy poradzę sobie z tymi funkcjami? Może potrzebne będzie szkolenie z obsługi?
Dogłębne szkolenie nie jest potrzebne, bo obsługa wszystkich funkcji łóżka HotStone jest banalnie prosta a instrukcja używania pokazuje to wszystko bardzo czytelnie na obrazkach. Zamieszczamy ja w kolejnych częściach tego poradnika. Ponadto jesteśmy oczywiście do dyspozycji, gdy pojawią się wątpliwości.

Co wyróżnia łóżko HotStone na rynku? Może jednak warto wybrać urządzenia konkurencji?
Podstawowa wersja łóżka HotStone ma podobną budowę i takie samo działanie, jak produkty konkurencyjne. Wyróżnia nas jednak unikalna obniżona rama, która nie wystaje nad łóżko i nie przeszkadza w siadaniu na nim. Łóżka HotStone mają jednak kilka unikalnych dodatków – buty do masażu limfatycznego, pas wyszczuplający i matę zewnętrzną. Są one opisane na stronie Unikalne dodatki do łóżka HotStone.

Gdzie mogę zobaczyć i wypróbować łóżko HotStone?
Aktualne adresy prezentacji łóżka masującego HotStone podane są tutaj.